webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Jádro systému Linux – Kompletní průvodce programátora

První česky psaná kniha zabývající se do podrobna jádrem operačního systému Linux. Nabízí tři různé pohledy na jádro - pohled zvenčí (pohled aplikačního programátora), pohled na vnitřní rozhraní (pohled programátora ovladače) a pohled na samotnou vnitřní funkcionalitu jádra. Knihu vydalo nakladatelství Computer Press.

Napsali o knize

Rozumně udržovaná rovnováha mezi detaily a obecným popisem principů z ní činí jak užitečnou referenční příručku, tak zajímavé čtení pro (skoro)laiky, kteří se prostě chtějí přístupnou cestou dozvědět více o tom, jak jádro vypadá (a proč).

Robert Krátký, šéfredaktor magazínu ABC Linuxu

Pokud si myslíte, že jste zvídavý „poweruser“ a rádi byste své znalosti o Linuxu rozšířili novým směrem, rozhodně vám knihu doporučuji. Pokud pracujete jako programátor, dostali jste za úkol naprogramovat doplněk pro linuxové jádro a nevíte, jak na to, kniha je určena i vám.

Petr Krčmář, šéfredaktor magazínu Root.cz

Odkazy

Zpět do sekce Publikační činnost (aktuální)


AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013