webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Databázové systémy

Databáze

V dnešní době se pracuje s čím dál větším množstvím informací. Tyto informace je nutné někde ukládat, třídit, zpracovávat, vyhodnocovat. Aby to bylo snadné, rychlé, efektivní a spolehlivé, je nejlepší obrátit se na odborníky. Dobře navržený a implementovaný databázový systém, nebo přímo odborné služby zpracování dat, výrazně pomůže získat z dostupných informací maximum.

Existuje mnoho hotových produktů, které lze k ukládání a zpracování dat použít. Pomůžeme Vám využít je co nejlépe, a v případě potřeby je rozšířit, doplnit nebo zkombinovat. V řadě případů je ale lepší navrhnout úplně nový databázový nebo informační systém, který plně vyhoví Vašim požadavkům.

AIKEN® – informace slouží člověku

ten správný databázový systém pro vás

Nezáleží na tom, jaký systém potřebujete. Společně najdeme takový, který Vám nejlépe vyhoví. Pokud by žádný vhodný neexistoval, sami si určíte, jak by měl vypadat ten Váš - a právě takový Vám vytvoříme.

výkon, bezpečnost a spolehlivost

Při volbě technologií pro vaši databázi neslevujeme z požadavků. Vaše informace si zaslouží ukládání a zpracování na výkonném, bezpečném a spolehlivém systému.

snadné použití, návody, zaškolení

Při volbě nebo návrhu a implementaci uživatelského rozhraní je důležité, aby byla práce se systémem co nejjednodušší a nejefektivnější. Současně poskytujeme vždy návod k použití, obsluhu zaškolíme, a k systému můžeme poskytovat podporu v různém rozsahu.

kvalitní záruka bez kompromisů

Na každý navržený a implementovaný systém získáte záruku na jeho funkci. Tato záruka bude vždy nad rámec toho, co vyžaduje zákon, a bude i nad běžným standardem trhu.

konverzní služby, převody dat

Při přechodu se starší technologie na novější bývá často problém s formátem dat. Texty mají jiné kódování, datové záznamy obsahují rozdílné informace, data jsou jinak rozdělena apod. V takových případech se o potřebné převody postaráme a Vy bez námahy získáte data v novém formátu.

statistická zpracování

Velmi často je potřeba získat statistické údaje z nějakých objemných dat. Rádi pro Vás tyto služby zajistíme, a to včetně následného vytvoření grafické reprezentace těchto údajů.AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013