webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Dokumenty

Specifikace služby Webhosting

Specifikace obsahuje definici jednotlivých služeb a jejich složek, sledované kvalitativní parametry a jejich závazné hodnoty.

Ceník obsahových komunikačních služeb

Podle tohoto ceníku jsou účtovány ceny za obsahové komunikační služby (webhosting a služby související).

Základní ceník

Podle tohoto ceníku jsou účtovány ceny služeb ve všech případech, kdy není cena určena nebo dohodnuta jiným způsobem. Pro obsahové komunikační služby se používá Ceník obsahových komunikačních služeb.

Smlouva o poskytování obsahových komunikačních služeb

Toto je návrh smlouvy pro poskytování obsahových komunikačních služeb. Smlouva může být uzavřena i jiným způsobem, než je využití tohoto návrhu. Nedílnou součástí smlouvy jsou také Všeobecné obchodní podmínky.

Všeobecné obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí všech smluv na poskytování zboží, služeb a licencí k autorským dílům (pokud nebylo dohodnuto jinak).

Zásady zpracování osobních údajů

Tyto Zásady zpracování osobních údajů informují o tom, jak zpracováváme osobní údaje, jaká práva subjekt údajů (identifikovatelná fyzická osoba) má a jakým způsobem je může uplatnit.AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013