webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Počítačová grafika

Počítačová grafika

Když se řekne "počítačová grafika", někomu se vybaví kliparty vkládané do dokumentů, někomu grafy vytvořené z tabulek, jinému zase úpravy digitálních fotografií, a dalšímu třeba technické výkresy a schémata. To vše je počítačová grafika, a ještě mnoho dalšího. Díky tomu, že disponujeme odborníky od oblasti umělecké až po ryze technickou, můžeme Vám poskytovat komplexní grafické služby.

Proč přijít k nám?

lidské pojetí grafiky

Také vám leckdy u počítačové grafiky připadá, že je studená, syntetická, neosobní? Ano, to se často stává, a vrhá to negativní světlo na tuto velice užitečnou oblast grafické tvorby. Naším cílem je, aby se na grafiku "z počítače" takto nehledělo, přesněji řečeno, aby nebyl důvod na ni takto hledět. Aby působila příjemně a lidsky.

desítky let zkušeností

Akademická malířka Jitka Jelínková se věnuje reklamní tvorbě již téměř 40 let. Její zkušenosti a tvůrčí talent jsou Vám plně k dispozici - zejména pro oblast reklamní grafiky a corporate designu.

spojení klasického a moderního

Počítače jsou v oblasti grafiky výbornými pomocníky. Nicméně se stává, že je někdy lepší použít některou z klasických grafických technik, a počítačem si pouze pomoci (v některé fázi tvorby), nebo s jeho pomocí naopak tvořit téměř celé dílo, ale některou operaci provést mimo něj. Právě toto je důležité pro tvorbu příjemně vnímané grafiky.

minimalizace užití prefabrikátů

Častým důvodem odmítání počítačové grafiky je hojné využívání předem připravených věcí (klipartů, obrázků z grafických galerií apod.) - kvůli tomu nacházíme na mnoha dokumentech stále totéž, což nepůsobí příliš dobře. Používání takových předpřipravených grafických komponent omezujeme na nejnižší možnou míru (i když není důvod je absolutně zavrhovat), naopak Vám můžeme nabídnout vlastní tvorbu pro konkrétní použití.

vše pro vaši firmu

Významnou součástí počítačové grafiky je dnes tzv. corporate design, tedy návrh a tvorba firemní grafiky. Patří sem tvorba firemní identity (loga a jejich použití, práce s barvami ve firemních materiálech, návrh specifických interiérů atd.), reklamní tvorba, příprava prezentací atd. Nabízíme Vám komplexní služby v této oblasti, jak pro elektronická média, tak i pro tisk a jiné výstupy.AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013