webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Webové aplikace Zoho

Používání webových aplikací má celou řadu výhod. K té největší patří, že máte své aplikace a data k dispozici kdekoli, kde je připojení k Internetu – ať už sedíte u jakéhokoli počítače, stačí mít pouze webový prohlížeč. Jedním takových z balíků webových aplikací je právě Zoho.

Přestože různé aplikace provozované prostřednictvím webového prohlížeče nabízí dnes leckdo, Zoho vyniká především šíří nabídky. Kromě běžných programů, jako je třeba poštovní klient, kancelářské aplikace nebo kalednář, nabízí Zoho také například možnost tvorby databázových aplikací, fakturaci, CRM nebo program pro nábor pracovníků.

Máte-li zájem dozvědět se o aplikačním balíku Zoho více informací, můžete si například přečíst seriál od Lukáše Jelínka na serveru LinuxEXPRES, který nabízí uživatelský pohled na mnohé z aplikací i na balík jako celek.

Zpět do sekce Firemní blog


AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013