webdesign, webhosting, software, sítě, databáze
Každý problém má své řešení.

Aktuality

PF 2019 (21.12.2018)

AIKEN Vám přeje veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vydání knihy Staré/nové kutnohorské pověsti (13.12.2017)

Vydali jsme výpravnou, celobarevnou knihu Staré/nové kutnohorské pověsti od akademické malířky Jitky Jelínkové. Knihu si můžete objednat v našem LinuxMarketu nebo zakoupit v kutnohorských knihkupectvích a na dalších místech.

další články ze sekce Aktuality...

Doporučujeme


Firemní blog

RoundCube a třísloupcové zobrazení (23.8.2013)

S rozmachem širokoúhlých monitorů se postupně mění také uživatelská rozhraní programů. Například při práci s poštou je dnes standardem třísloupcové zobrazení. Jak ho získat ve webmailu RoundCube?

Proč používat službu Přidej.cz? (22.3.2013)

Služba Přidej.cz spojuje hned tři hodnoty na jednom místě, a to zcela zdarma. Usnadňuje sdílení, posiluje SEO a nabízí přístup k zajímavým odkazům a k informacím o nich.

další články ze sekce Firemní blog...

Případové studie

Toto jsou případové studie některých realizovaných projektů. Můžete se podívat, proč ten který projekt vznikl, co bylo cílem, jak probíhala realizace atd. Stručné informace o některých dalších projektech najdete na stránce Realizované projekty.

Čistota domova

Projekt Čistota domova výrobce čisticích prostředků a další domácí chemie vznikl pro účely spotřebitelské soutěže a měl za cíl zajistit veškerou informačně-technologickou podporu pro realizaci soutěže.

zobrazit celý článek

„dobrý káry“ (prodej automobilů a motocyklů)

Zadavatel (dovozce a prodejce nových a ojetých automobilů a motocyklů) si přál vytvořit webový systém pro nabízení motorových vozidel potenciálním zájemcům. Web měl být vytvořen jako zcela nový, dosud žádný nebyl v provozu.

zobrazit celý článek

Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora

Cílem projektu bylo vytvořit nové webové stránky osmiletého církevního gymnázia a pak průběžně provádět aktualizace a změny podle operativního zadání. Správa obsahu měla (podobně jako u původního webu) zůstat zcela v kompetenci zákazníka, veškerý obsah z původního webu měl být přenesen do webu nového, a to bez přerušení provozu.

zobrazit celý článek


AIKEN s.r.o.
Lorecká 465, 284 01 Kutná Hora
tel. 312 312 413, mobil 606 362 315
www.aiken.cz, aiken@aiken.cz

GEO: 049.95426, 015.27013